Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Podíl id. 1/2 zemědělských staveb (ve velmi špatném stavu) v obci Litenčice

Aktuální stav dražby:
nevydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
56 EX 1701/13-95
Vyřizuje:
Mgr. Martin Kubena
Odhadní cena:
200.000,- Kč
Nejnižší podání:
100.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, zemědělská stavba
Okres:
Kroměříž

Související dokumenty

Dražební vyhláška č.j. 56 EX 1701/13-95 / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Podíl id. 1/2 zemědělských staveb (ve velmi špatném stavu) v obci LitenčicePodíl id. 1/2 zemědělských staveb (ve velmi špatném stavu) v obci LitenčicePodíl id. 1/2 zemědělských staveb (ve velmi špatném stavu) v obci LitenčicePodíl id. 1/2 zemědělských staveb (ve velmi špatném stavu) v obci LitenčicePodíl id. 1/2 zemědělských staveb (ve velmi špatném stavu) v obci Litenčice
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

viz přiložený znalecký posudek

V katastru nemovitostí jsou všechny stavby vedeny jako zemědělské stavby, přičemž při pro-hlídce na místě samém bylo zjištěno, že:
zemědělská stavba na pozemcích parc.č. st.73/1, st.73/2, st.73/3 a st. 73/4 je odstraněna (demolována) a vyskytují se zde pouze zbytky základů a malé části stěn nízko nad terénem (bez hodnoty).
zemědělská stavba na pozemku parc.č. st.88 je odstraněna (demolována) a vyskytují se zde opět pouze zbytky základů a malé části stěn nízko nad terénem (bez hodnoty).
zemědělská stavba na parc.č. st.86 je přízemní s pultovou střechou, nepodsklepená. Stavba byla pravděpodobně užívána jako vrátnice zemědělského areálu (nyní cca 20 let neužívá-na, nachází se ve stavu, kdy jsou odstraněna okna, zničená elektroinstalace, znehodnocené dveře atd.)
zemědělská stavba na pozemcích parc.č. st.87/1, st.87/2, st.87/3, st.87/4, st.87/5 a st. 87/6 je přízemní se sedlovou střechou o nestejné výšce hřebene, nepodsklepená. Stavba byla dříve užívána jako kravín s přípravnou (nyní cca 20 let neužívána, nachází se ve stavu, kdy jsou odstraněna okna (část rámů oken zůstala), odstraněny dveře, zničená elektroinstala-ce, znehodnocené krmné žlaby atd.)

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace